В монастирі УПЦ МП на Закарпатті агітували за руський мир (фото) «фото»

В монастирі УПЦ МП на Закарпатті агітували за руський мир (фото)

СБУ перевірила монастир УПЦ МП на Закарпатті, де черниці закликали до «пробуждения матушки-Руси».

Про це повідомляє Служба безпеки України.

На території Свято-Кирило-Мефодіївського жіночого монастиря Мукачівської єпархії УПЦ (МП) на Закарпатті знайшли велику кількість агітаційно-пропагандистських матеріалів.
Більшість літератури – авторства російських діячів і видана російськими друкарнями. Серед виявленого – книжки ксенофобського змісту з образливими вигадками про інші національності та релігії.

У знайдених брошурах заперечується право України на незалежність, і наголошується, що росію, Україну та білорусь «нельзя разделить». Попри заборону керівника єпархії в монастирі продовжували згадувати під час молебнів патріарха рпц кирила гундяєва, який «благословив» російських військових убивати українців, — повідомляє СБУ.

Також в монастирі розробили так звану «пам’ятку», де аргументували, чому саме не можна відмовлятися від згадки московського патріарха. У випадку непокори – залякували «бути відстороненим від усякого священства».

Окрім цього, СБУ знайшла тексти проросійських пісень, якими прославляли «русскую землю» і закликали до «пробудження матушки-Руси».

Раніше на USIonline.com

СБУ зайнялась Києво-Печерською Лаврою: там чекали на «матушку-Русь»

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.