В міськраді створили робочу групу для підготовки Всесвітньої виставки EXPO 2030 в Одесі «фото»

В міськраді створили робочу групу для підготовки Всесвітньої виставки EXPO 2030 в Одесі

В Одесі розпочали підготовку до проведення у місті виставки EXPO 2030, яка, як відомо, є відкритим міжнародним майданчиком для демонстрації технічних та технологічних досягнень. Першими кроками до цього процесу стало створення спеціальної робочої групи у міськраді, яка буде займатися заходами, спрямованими на проведення ЕХРО.

Відповідне розпорядження опубліковане на сайті міськради, повідомляє Українська Служба Інформації.

В тексті документа повідомляється про створення «робочої групи з питання реалізації комплексу заходів для забезпечення проведення у місті Одесі Всесвітньої виставки «Експо – 2030»» та затверджується її склад.

В додатку до розпорядження опублікований саме склад робочої групи, до якої увійшли мер Геннадій Труханов, ексголова Одеської військової адміністрації Сергій Гриневецький, заступники міського голови Сергій Тетюхін, Олег Бриндак та Дмитро Жеман, а також ряд керівників департаментів Одеської міськради.

Нагадаємо, всесвітні виставки Експо є найбільш масштабними світовими заходами, на кшталт Олімпійських ігор. Одеса подала заявку на проведення ЕХРО у місті в 2021 році. В рамках заходу, що відбувається раз на п’ять років, країни презентують свої здобутки в інноваціях, технологічних розробках, демонструють свою культуру, традиції та пропонують бачення майбутнього.

Раніше на USIonline.com

«Такого в світі не було й не буде після цього»: таємниці проекту для ЕХРО-2030 в Одесі

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.