В мерії пояснили, що відбувається з пам’ятником Катерині. Активісти радять там не ходити (фото, відео)

Навколо пам'ятника «Засновникам міста», який одягнули у чорний пакет, зводять ще більший паркан. Тим часом на ньому з'явилася табличка з поясненням того, що відбувається.

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

У центрі міста пам’ятник імператриці зверху до низу загорнули у чорний пакет та замотали його скотчем. Наразі біля монументу працюють комунальники, вони зводять ще вищий паркан.

Табличка, яку встановили на паркані, пояснює, що « ведуться підготовчі роботи з демонтажу та перенесення скульптурної композиції «Засновникам Одеси»».

Очільник громадської організації “Зелений лист” Владислав Балінський вважає, що паркан встановлен як дуже небезпечний.

Ця конструкція, як я бачу як вона встановлюється, становить загрозу для оточуючих. Є невідповідність несучої конструкції. Тут протяг, тут можуть бути серйозні навантаження. Огороджувати тоді треба вже всю вулицю. У разі серйозних вітрів може здути, – зазначив активіст.

Нагадаємо, раніше в Одесі оприлюднили результати електронного опитування щодо долі скандального пам’ятника. Більшість містян проголосували за демонтаж монумента з Катерининської площі. Проте остаточне рішення ухвалять на сесії міської ради.

Зазначимо, на початку листопада на пам’ятник Катерині II надягли червоний ковпак ката, а на руку повісили зашморг. До цього імператрицю неодноразово обливали фарбою та розписували різними гаслами