В Ізмаїлі судили чоловіка, який стріляв в сусідні будинки “через війну” «фото»

В Ізмаїлі судили чоловіка, який стріляв в сусідні будинки “через війну”

У суді мешкенець Ізмаїлу розповів, що був у п'яному угарі - переймався тим, що в країні війна, а у нього хвора дружина та проблеми з дитиною. Він відкрив стрільбу з балкону та влучив у два сусідніх будинка з мисливської рушниці. Всього він вистрілив 14 разів. Чоловік повинен відшкодувати збитки та отримав умовний срок по рішенню Ізмаїльського районного суду.

Про це кореспонденту Української Служби Інформації стало відомо із судового реєстру.

Інцидент стався у квітні цього року. П’яний чоловік почав стріляти з мисливської рушниці з балкону власної квартири. У один із будинків він вистрілив чотири рази, у другий – десять. Поцілив у два вікна, вуличний ліхтар, балкон – пошкодив обліцовку та шафу, а ще дуже налякав сусідів, адже у країні війна.

У суді стрілок сказав, що жалкує про п’яне хуліганство та розповів, що випив алкоголь через стрес, – він теж наляканий війною, до того ж у його дружини є важке захворювання.

Чоловік народився у Ізмаїлі, в нього є дитина, раніше не був судимим, має документи на мисливську зброю, наразі без роботи. Він отримав півтора року умовного сроку.

Ще він повинен заплатити державі більше 6 тисяч гривень за судові експертизи і більше 2 тисяч за правову допомогу, також він оплатить сусідам ремонт – це 3 тисячі гривень та ще 5 тисяч за моральні страждання.

Раніше на USIonline.com

Жителя Одещини судили за те, що він скакав на авто старости

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.