Рішення Кабміну дозволить підприємствам не підвищувати тарифи на тепло «фото»

Рішення Кабміну дозволить підприємствам не підвищувати тарифи на тепло

Кабінет Міністрів прийняв постанову «Про внесення змін до Положення про покладення спеціальних обов»язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу».

Про це повідомляється на сайті уряду.

Документом передбачається продовження терміну реалізації природного газу ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» постачальникам природного газу для побутових споживачів у рамках виконання спеціального обов’язку до 30 квітня 2023 року.

Продовження терміну спецобов’язку дозволить забезпечити надійне, безперебійне та безпечне постачання природного газу, безпеку і надійність функціонування ринку природного газу та енергосистеми України, – наголосив міністр енергетики Герман Галущенко.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, це означає, що ціна на блакитне паливо для виробників тепла на цей період залишиться незмінною, що дає можливість місцевій владі так само не підвищувати тарифи на тепло й гарячу воду для населення.

Україна разом із Європою готується до складного опалювального сезону та враховує всі можливі сценарії, які може підступно реалізувати Росія. Тож рішення уряду дозволить забезпечити надійне й безперебійне постачання природного газу та надійність функціонування ринку газу в Україні, – зазначив голова уряду.

Раніше на  USIonline.com

Клієнти з Одеси та області заборгували за газ понад 700 млн гривень

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.