«Укрпошта» презентує нові марки та конверти у філателістичному онлайн-абонементі вересня «фото»

«Укрпошта» презентує нові марки та конверти у філателістичному онлайн-абонементі вересня

Усі марки та конверти, які випускає Укрпошта у вересні, а також вся продукція до кінця 2022 року буде гарантовано доступна власникам філателістичного онлайн-абонементу Укрпошти.

Про це повідомили в «Укрпошті».

З 19 і по 27 вересня на чотири місяці до кінця року можна оформити можна оформити онлайн-абонемент на марки. Йдеться про поштові блоки «Сад божественних пісень. До 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди», «Культурні епохи України. Сармати», а також маркові художні конверти «Писанки. Перший день» і «Ласкаво просимо до пекла!» (з ескізом із путіним — це зображення зайняло друге місце у голосування на кращий ескіз до поштової марки «Доброго вечора, ми з України!»).

Ексклюзивним доповненням до всіх цих поштових випусків у онлайн-абонементі «Стандарт+», оформленому на 4 місяці стане спеціальний альбом для марок (клясер), де зберігатимуться всі придбані у вересні чи раніше марки.

Оформити філабонемент до кінця року з включеною продукцією вересня з клясером чи без можна у Поштовому маркеті Укрпошти. Для тих, хто придбав філателістичний абонемент із серпня на 5 місяців, вони із 19 вересня отримають лінк на оплату продукції вересня. А продукцію ці клієнти отримають впродовж 1-10 жовтня.

Нагадаємо, що новий формат філабонементів Укрпошта запустила в серпні. Оформлення онлайн-абонементів здійснюватиметься щомісяця і до 30 листопада 2022 року включно.