Учасник агентурної мережі ФСБ в Одесі постане перед судом (фото) «фото»

Учасник агентурної мережі ФСБ в Одесі постане перед судом (фото)

Чоловіку загрожує до 12 років з конфіскацією майна.

Про це повідомили у ДБР.

Працівники бюро передали до суду справу прихильника «русского мира», який влітку 2022 року у складі організованої групи на чолі з агентом ФСБ, намагався викрасти патріотично налаштованого одеського підприємця. Разом з іншими членами злочинної групи, він допомагав облаштовувати підвал для тортур чоловіка, щоб той «погодився» віддати все своє майно та гроші. Кураторам з російської спецслужби вони розповідали, що хочуть зробити це, аби дестабілізувати ситуацію в місті, а також для того, щоб після захоплення Одеси військами агресора, обміняти українського патріота на російських полонених.

Зловмисник також допомагав розмістили прапор російської федерації з надписом: «Одесса – русский город» на житловому будинку міста 22 серпня 2022 року. Зокрема завдяки його діям, фото з російським прапором передали представникам держави-агресора для використання пропагандистськими ЗМІ у виправдовуванні агресії проти України.

Нагадаємо, що спецоперацію із захоплення агента фсб та його спільників, ДБР провело наприкінці вересня 2022 року. Для викрадення зловмисники переодягнулись у військову форму та найняли помічників, яких насправді «зіграли» правоохоронці у межах ретельно спланованої спецоперації. Агенту ФСБ вже винесли вирок: він проведе за ґратами 15 років.