У зустрічному бою на півдні наші десантники підбили бронетехніку ворога та взяли полонених «фото»

У зустрічному бою на півдні наші десантники підбили бронетехніку ворога та взяли полонених

На південнобузькому напрямку воєнна сітуація стабільно напружена, ворог продовжує ведення бойових дій, переважно по займаному рубежу оборони. Але часом намагається протидіяти нашим штурмовим діям. ЗСУ також наносять рашистам враження вогнем авіації та артилерії.

Про це повідомляє ОК «Південь».

Протягом доби наши підрозділи двічи проводили наступальні дії з метою оволодіння новими населеними пунктами. Під час однієї з атак, зустрілися з двома десантно-штурмовими підрозділами.

В ході зустрічного бою, противнику нанесено вогневе ураження, він був змушений з втратами танків, броньованої техніки та особового складу відійти на вихідні позиції. Обмінний фонд поповнено двома полоненими окупантами, – йдеться у повідомленні.

У відповідь ворог намагався здійснити спробу штурмових дій силами до механізованого відділення в напрямку Олександрівка – Станіслав. Успіху не мав. З втратами відійшов.

7 разів ворог атакував наші позиції та населені пункти вздовж лінії зіткнення авіацією. Без наших втрат. Серед дня з реактивної системи залпового вогню “Смерч” нанесено удар по Миколаївщині. В самому Миколаєві вкотре атаковано об’єкти портової інфраструктури. Без людських втрат.

Наша авіація нанесла 4 удари по скупченню ворожої живої сили, озброєння та техніки в Баштанському та Бериславському районах.

Наши ракетно-артилерійські підрозділи виконали понад 200 вогневих завдань.

В тому числі і з руйнуванням ворожих планів полагодити та продовжувати використовувати Каховський міст.

Наразі підтверджені втрати ворога складають:

  • 73 рашисти,
  • 3 танки,
  • 4 пускові установки та
  • 1 радіолокаційну станцію до ЗРК С-300,
  • 5 одиниць броньованої та автомобільної техніки, ще
  • 1 склад боєприпасів.

Остаточні втрати ворога дорозвідуються. Корабельне угруповання ворожого флоту в Чорному морі – без суттєвих змін. Напоготові 2 надводних ракетоносії з 16-ма «Калібрами» і 2 вдк. Загроза ракетних ударів та обстрілів південних регіонів залишається на рівні – висока.

Раніше на USIonline.com

Війна. День 177 (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.