У водосховище на Одещині випустили 12 тонн малька риби (відео)

Всього в Кучурганське водосховище вселили більше ніж 600 тис. екземплярів цьоголітки коропа та рослинноїдних загальною вагою 12 тонн: 450 тис. екземплярів рослиноїдних та 150 тис. екземплярів коропа.

Про це повідомили в Одеському рибоохоронному патрулі.

Завершились роботи з відтворення водних біоресурсів Кучурганського водосховища. Роботи виконало ТОВ «Перкарина ІГС» згідно умов Режиму спеціального товарного рибного господарства та відповідно до Порядку штучного розведення (відтворення), вирощування водних біоресурсів та їх використання.

Контроль за вселенням риби здійснює комісія, до якої входять представники Управління Держрибагентства у Одеській області, Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу, місцевої адміністрації та Держпродспоживслужби.

Одеський рибоохоронний патруль продовжує виконувати свої обов’язки в умовах воєнного стану. Закликаємо громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Якщо ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером «гарячої лінії»: (098) 798-47-93, – додали у рибпатрулі.

Раніше на USIonline.com

На Одещині в озеро Сасик випустили 25 тонн риби

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.