У ВМС провели навчання корабельно-катерного складу (фото) «фото»

У ВМС провели навчання корабельно-катерного складу (фото)

Попри війну, українські військові продовжують навчатися та тренуватися, аби щодня набувати ще більшого досвіду, який обов'язково стане у пригоді в боротьбі з російськими окупантами.

Про це повідомляють в пресслужбі ВМС ВСУ.

Військові провели заліково-тактичне навчання. Командування флотилії перевірило знання та навички корабелів. Зокрема, виконання ними елементів тактичного маневрування, ухилення від повітряного противника, від плаваючих мін.

Крім того, екіпажі провели умовний бій з катером противника з виконанням артилерійських групових стрільб у складі ланки, тренувалися рятувати людину, що впала за борт, та буксирувати пошкоджений катер.

Цьому етапу передувала індивідуальна підготовка, під час якої кожен член екіпажу готувався за програмою, складеною командуванням підготовки ВМС. Лише після того всі дії були практично відпрацьовані на катерах. Зокрема, це стосувалося моментів відходу катера від причалу, його швартовки, маневрування, перебування в морі, зміну курсу, швидкості руху, рятування людини тощо. Спочатку ці елементи відпрацьовували на кожному катері окремо, а згодом – в складі тактичної групи, – зазначають у командуванні флотилії.

У результаті заліково-тактичного навчання особовий склад продемонстрував високий рівень навченості та готовність до виконання завдань за призначенням, зазначили військові.