У школі на Одещині ремонту не буде – прокуратура знайшла порушення «фото»

У школі на Одещині ремонту не буде – прокуратура знайшла порушення

За втручання прокурорів Біляївської прокуратури розірвано договір із підрядником, який мав відремонтувати електрозабезпечення Василівської школи за 2,1 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Одеської обласної прокуратури.

У грудні 2021 року між управлінням освіти, культури, молоді та спорту Вигодянської сільської ради та підприємством, за результатами відкритих торгів, було укладено договір на капремонт електрозабезпечення Василівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

Прокуратура з’ясувала, що підрядник не надав ряд документів про наявність обладнання, працівників відповідної кваліфікації, фінансової спроможності, та ін. Замовник мав відхилити його пропозицію, однак не зробив цього.

В результаті втручання прокурорів договір був розірваний.

Аналогічно, за втручання Болградської окружної прокуратури розірвано договір між комунальним підприємством “Комфорт-16” та ФОП про придбання матеріалів для ремонту водомереж за кошти місцевого бюджету на 643 тис. гривень.

Замовник не дотримувався принципів здійснення публічних закупівель, зокрема договір укладено без використання електронної системи закупівлі та без належного обґрунтування щодо застосування закупівлі із позначкою «Українська Визвольна Війна».

Раніше на USIonline.com

На Одещині зупинили безпідставну виплату 3,7 млн бюджетних гривень

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.