У СБУ попередили про фішингову розсилку нібито від її імені «фото»

У СБУ попередили про фішингову розсилку нібито від її імені

Спецслужба фіксує фішингові розсилки електронних листів нібито від імені СБУ та закликає не скачувати шкідливі файли.

Про це повідомили у СБУ.

Розсилка спрямована переважно на органи державної влади. На перший погляд ці листи здаються правдоподібними, однак насправді вони не мають жодного відношення до СБУ. Ці листи містять шкідливі файли і додатки, які при запуску завантажують на комп’ютер користувача шкідливе програмне забезпечення, щоб збирати конфіденційні дані.

У разі отримання таких електронних листів не переходьте за посиланнями та не завантажуйте файли та програми. Якщо таке сталося – перевстановіть операційну систему вашого комп’ютера та повідомте про цей інцидент СБУ за телефоном: 0 800 501 482 та на електронну пошту: callcenter@ssu.gov.ua, – йдеться у повідомленні.

Подібні фейкові розсилки можуть використовуватися російськими спецслужбами для шпигунства та збору інформації. Департамент кібербезпеки СБУ застерігає: не відкривайте файли від невідомих абонентів на електронній пошті, в месенджерах чи в смс.

Раніше на USIonline.com

В Одесі засуджено до 15 років агента фсб рф «Скіфа», який «працював» ще за часів Майдану та хотів завербувати співробітницю СБУ (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.