У росії не визнають власні паспорти, видані на території «лднр» «фото»

У росії не визнають власні паспорти, видані на території «лднр»

Власників таких паспортів не пропускають через кордон на теріторію рф.

Про це інформує Головне управління розвідки Міноборони України.

Після наступу ЗСУ різко змінились настрої проросійськи налаштованих жителів ОРДЛО. Відзначається невдоволення ходом проведення так званої «спеціальної операції» та діями російського уряду. Панує думка, що рф здає інтереси «республік», повідомляють українські розвідники.

Ці настрої додатково посилились після того, як з’ясувалось, що видані на території ОРДЛО російські паспорти не мають юридичної сили на території рф. Принаймні тим, хто намагався виїхати із «лднр» за таким паспортом, на російському кордоні пояснюють, що «ви ніхто і звати вас ніяк», – йдеться у повідомленні.

Також серед особового складу 14-ї окремої бригади спеціального призначення (в/ч 74854) зс рф поширюється інформація, що до 1 грудня 2022-го має завершитись один із етапів «сво». Після цього заплановано виведення з частини окупованих територій України регулярних підрозділів зс рф.

Начебто, ці території буде передано під контроль так званим «добровольчим батальйонам». Ймовірно, на зразок 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) армійських корпусів.

Раніше на USIonline.com

Війна. День 204 (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.