У промзоні під Одесою вилучили кальянний тютюн на понад 31 млн (фото) «фото»

У промзоні під Одесою вилучили кальянний тютюн на понад 31 млн (фото)

Незаконну реалізацію продукції планували вести не лише на території Одеської області, а й по всій Україні - гуртом та у роздріб через інтернет-сайти, телеграм-канали та торгові точки. Тютюн знайшли у тому ж місці, де напередодні виявили масштабне виробництво контрафактної парфумерії відомих світових брендів.

Про це повідомляє Бюро економічної безпеки.

Детективи Теруправління бюро в Одеській області вилучили кальянний тютюн іноземного виробництва без марок акцизного збору на загальну суму понад 31 млн грн. У ході обшуків складських приміщень на території промзони у передмісті Одеси виявлено понад 279 тисяч пачок та 702 банки тютюну.

На території цих же приміщень напередодні детективами було викрито масштабне виробництво повного циклу контрафактної парфумерної продукції відомих світових брендів. Схему з виробництва парфумерії здійснювала організована злочинна група осіб, до складу якої входили уродженці Сирійської Арабської Республіки.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками ч. 3 ст. 229 КК України (незаконне використання знаку для товарів і послуг організованою групою з завданням матеріальної шкоди в особливо великому розмірі) здійснюють детективи ТУ БЕБ в Одеській області за процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури та оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань НПУ в Одеській області.

Раніше на USIonline.com

На Одещині заарештували нелегальну парфумерію на 70 млн грн (фото, відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.