У парку Перемоги гинуть каченята, а працівники залишили їх без порятунку (фото, аудіо) «фото»

У парку Перемоги гинуть каченята, а працівники залишили їх без порятунку (фото, аудіо)

Ще один інцидент із байдужим ставленням до тварин стався у дендропарку Перемоги. Комунальники відмовилися рятувати каченят, які на очах у відпочиваючих впали у зливну трубу ставка. Пернаті нажаль загинули, не маючі змоги вибратися із пастки.

Про це кореспонденту Української Служби Інформації розповіла голова зоозахисної організації «А – Хімса» Олександра Гарбар.

За словами волонтерки, нещасний випадок трапився  у ставку біля мостика із «водоспадом», який знаходиться поряд з кафе. На цій ділянці розташована зливна труба, на яку вже не вперше відвідувачі просили поставити сітку безпеки. Маленьких каченят, які пливли поряд, занесло течією у злив, звідки вони не змогли вибратися.

Як виявилося, це не перший випадок загибелі каченят таким чином.

Невже так складно поставити сітки на ці зливні труби і тим самим убезпечити маленьких мешканців водоймища? – обурюється Гарбар.

Як повідомила УСІ волонтерка, на прохання відвідувачів парка поставити сітки безпеки, комунальники відповіли:

«Це дика природа, природний відбір»… З якого це часу, цікаво, створений руками ставок і технічний злив є фактором природного відбору, звичайно ж нікому не відомо, але вжити заходів, щоб убезпечити птахів, у парку однозначно зобов’язані, – вважає Олександра Грабар.

Це вже не перший випадок байдужості до потреб тварин комунальниками, зазначають волонтери. Минулого тижня ставок також був у центрі уваги одеситів – там масово гинули улюбленці відвідувачів  – черепахи.

Виникає питання: чому здохли черепахи? Можливо, в озеро скинули якийсь дезінфікуючий засіб або щось сталося з водою, що погіршило її якість, – прокоментувала УСІ відвідувачка парку, одеситка Юлія.

Люди приходять у парк за радістю та відпочинком, помилуватися живою природою та відволіктися від ситуації, в якій опинилася наша країна, а що отримують у результаті? А в результаті отримують ще більший стрес, а то й психологічну травму, бачачи поранених, масово вмираючих та мертвих тварин, – зазначила Олександра Гарбар.

Зазначимо, напередодні УСІ запитала у комунальників підприємства «Сервісний центр» про перебіг подій. Проте комунальники відповіли, що вони не займаються тваринами, їхня задача – лише стежити за належним виглядом ставка та фонтану. Раніше редакція також зверталася до міськради за коментарем, проте так і не отримала відповіді.

Своєю чергою, зооволонтери пропонують всім небайдужим звертатися до мерії та залишати свої скарги з цього приводу.

Нагадаємо, два тижні тому, зооволонтери врятували в парку Перемоги двох лебедів, яким комунальники варварськи обрізали крила. Через це один з птахів отримав перелом крила. Обстеження у ветклініці показало, що обох птахів не годували і довели до загального виснаження.

Фото: Юлії Сенкевич

Раніше на  USIonline.com

Травмованих лебедів з парку Перемоги забрали на обстеження – одному з птахів потрібна термінова операція (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.