У одеського бізнесмена Альперіна законно відібрали український паспорт — Верховний суд «фото»

У одеського бізнесмена Альперіна законно відібрали український паспорт — Верховний суд

Судді визнали законним позбавлення українського громадянства підприємця, якого називають «королем контрабанди».

Про це повідомили у Верховному суді.

Вадим Альперін оскаржував у суді указ президента про припинення його громадянства. Але Касаційний адмінсуд у складі Верховного суду у позові відмовив. Суд дійшов висновку, що рішення голови держави відповідає Конституції, законам і Кодексу адміністративного судочинства. Також суд урахував висновок Європейського суду з прав людини у справі «Рамадан проти Мальти», в якому йдеться, що припинення громадянства через отримання паспорту іншої держави не є порушенням прав людини.

Альперін намагався оскаржити це рішення й подав апеляцію до Великої палати Верховного суду, але там скаргу теж залишили без задоволення.

Нагадаємо, підставою для позбавлення Альперіна українського паспорту стала наявність у нього ізраїльського громадянства.

Відзначимо, що Вадима Альперіна затримали співробітники НАБУ у листопаді 2019 року. Бізнесмен фігурує у справі про ввезення до України товарів за заниженою митною вартістю. Детективи стверджують, що фірми Альперіна імпортували товар за підробними документами, які оформлювали в його одеському офісі.

Раніше на USIonline.com

Одесскому бизнесмену Альперину продлили личные обязательства

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.