В Одесі можуть продавати небезпечне морозиво «фото»

В Одесі можуть продавати небезпечне морозиво

Перевірка показала наявність етиленоксиду у ванільному морозиві марки RASFF. Його вживання може привести до харчового отруєння. Продавців просять допомогти вилучити партію, а покупців - відмовитись від покупки.

Про це повідомило Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

Мова йде про продукцію RASFF від 12 липня 2022 року №2022.4027 – fup 10. Ванільне морозиво експортувалося з Франції (виробник: Häagen-Dazs, France) в Україну (оптовий продавець: ТОВ “Сільпо Фуд”, вул. Гоголівська, 1а, с. Квітневе, Київська область, 074081). Небезпечне морозиво можуть продавати на території Одеської області та ще декількох регіонів України.

Доводимо до відома місцевих операторів ринку про необхідність вилучити його з обігу та письмово проінформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області, – йдеться у офіційному повідомленні.

Досьє УСІ:

Етиленоксид – безбарвний газ (C2H4O). При вдиханні виникає гостре отруєння, результатом якого є нудота, блювання, неврологічні захворювання, бронхіт тощо. Контакт зі шкірою або слизовою оболонкою очей викликає подразнення. Тривалий контакт з EtO може призвести до порушень діяльності мозку та нервової системи.

Раніше на USIonline.com

Кількість хворих від “Тірамісу” з одеського супермаркету збільшилася до 31 особи

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.