У Молдові створюють свою «Дію» – запропонували вигадати назву програми «фото»

У Молдові створюють свою «Дію» – запропонували вигадати назву програми

За кілька місяців у сусідній країні планується запустити єдиний мобільний додаток для держпослуг.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів міністр економіки Думитру Алайба, повідомляє Українська Служба Інформації.

Міністр повідомив на своїй сторінці, що у Молдові готують аналог українського мобільного додатку «Дiя». Воно має стати зручним способом отримання держпослуг: замовлення документів (у тому числі паспортів), надсилання петицій, отримання виписок та сертифікатів.

За словами Думитру Алайби, над програмою працює Агентство електронного управління, а фінансову підтримку проекту надає USAID Moldova. Міністр зазначив, що через кілька місяців буде готова перша версія програми, яку вже можна буде надати користувачам. Зараз же він запропонував усім охочим писати свої пропозиції про те, як має цей додаток називатися.

Нам потрібна хороша назва. Дуже хороша! Це наш шанс перевизначити, що означають відносини держави та громадян. Наблизити державу до людей… В українській мові «Дiя» означає «дія». І це налаштовує на певний лад і ставлення, – написав Думитру Алайба.

Свої пропозиції він закликав залишати у коментарях до своєї посади. У разі, якщо назву вдасться придумати комусь із коментаторів, Алайба пообіцяв «премію-сюрприз» та можливість брати участь у розробці стратегії просування програми.

Раніше на USIonline.com

Залишити 8 березня вихідним: у «Дії» завершилось опитування

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.