У Києві успішно прооперували 14-річну одеситку, яка випала з вікна 8-го поверху «фото»

У Києві успішно прооперували 14-річну одеситку, яка випала з вікна 8-го поверху

Про це повідомляє НДСЛ «Охматдит».

В Одесі 14-річна Віолетта випала з вікна багатоповерхівки. За словами матері дитини, довгий час дівчина перебувала у депресивному стані і тому це могла бути спроба самогубства – більшість іі друзів поїхали за кордон через російську агресію. Віолетта, на щастя, лишилася жива. Батьки та лікарі ухвалили рішення транспортувати дівчинку до Національної дитячої спеціалізованої лікарні МОЗ України “Охматдит”.

Під час падіння із вікна дівчинка вдарилася об дерево, що що пом’якшило удар об землю.  В результаті у неї діагностували перелом кісток лицьового черепа та перелом руки.

Спеціалісти Охматдиту прийняли юну пацієнтку, але для проведення лицевої операції потрібні були специфічні матеріали. Про це розповів лікар-хірург Олег Голубченко:

Віолетта надійшла до нас наприкінці серпня. У неї був багатоуламковий перелом кісток лицевої частини черепа. Була потрібна велика реконструктивна операція. Особливість у тому, що слід провести фіксацію кісток за допомогою титанових пластин з гвинтами. Буквально протягом 3-4 години волонтери знайшли, все привезли, і ми зробили операції.

Тепер дитина іде на поправку, вже ходить. На сьогодні вже проведено дві операції – тривалістю 7 та 9 годин.

Ми розбили операцію на два етапи. Зробили нижню щелепу та суглоби протягом 7 годин. Потім “робили” середню зону обличчя, кістки носа. Ця реконструкція зайняла у нас 9 годин, – додав лікар.

На Віолетту чекає ще тривала реабілітація. Наразі вона не може розмовляти через титанові пластинки в щелепі, але все розуміє і чує. Дитина ще на якийсь час залишатиметься під наглядом спеціалістів.

Фото ілюстративне

Раніше на USIonline.com

ДТП в Одесі: немовля доставили до лікарні (відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.