У ДТЕК пояснили, чому у мешканців Одещини так рідко буває світло «фото»

У ДТЕК пояснили, чому у мешканців Одещини так рідко буває світло

Побутові споживачі Одещини забезпечені світлом лише 6 годин на день через низькі ліміти.

Про це повідомляє пресслужба «ДТЕК Одеські електромережі».

В Одеській області тривають відключення світла, пов’язані з дефіцитом електроенергії після атаки рф 14 січня. НЕК Укренерго щодня встановлює операторам системи розподілу ліміт на споживання електроенергії для збереження роботи енергосистеми.

Протягом останнього тижня Одеській області доводять на день ліміт споживання електроенергії близько 625 МВт. Це − 48% від потреби всієї області в потужності за нормальних умов роботи енергосистеми – 1295 МВт. Нічний ліміт доводять в середньому 440 МВт. Це − 34% від потреби області.

Через такі ліміти в Одеській області вночі з 00:00 і до 07:00 застосовуються екстрені відключення світла. Вдень з 07:00 до 00:00 − графіки стабілізаційних відключень.

Доведений ліміт розподіляється між трьома ключовими категоріями споживачів: побут, промисловість та критична інфраструктура.

За умов вищезазначеного ліміту на потреби критичної інфраструктури спрямовується 312,5 МВт потужності (25%), на промисловість, яка виконує важливі функції та не може зупиняти виробничі процеси, − 105 МВт (8%).

На потреби населення та бізнесу лишається близько 208 МВт потужності (15%).

Такий ліміт дозволяє ДТЕК Одеські електромережі застосовувати для побутових споживачів графік стабілізаційних відключень: 3 через 6 (3 години зі світлом та 6 – без).

Для забезпечення побутових споживачів Одеської області світлом більш, ніж 6 годин на день, мають бути переглянуті підходи до формування лімітів на рівні Міністерства та НЕК Укренерго, – резюмують у компанії.

Раніше на  USIonline.com

У ДТЕКу стверждують, що не відключають світло за скаргами

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.