У деокупованому Лимані знайдені тіла п’яти вбитих дітей (фото) «фото»

У деокупованому Лимані знайдені тіла п’яти вбитих дітей (фото)

В Лимані тривають слідчі дії на місці найбільшого стихійного поховання у деокупованій частині Донеччини. У масовому захороненні знайшли тіла чотирьох дітей. Ще одного загиблого хлопчика мати поховала у власному дворі.

Про це повідомили у Міністерстві внутрішніх справ України.

У Лимані ексгумували тіла п’ятьох дітей, які за попередньою версією слідства загинули від осколкових поранень внаслідок російських обстрілів. Тіла чотирьох неповнолітніх були знайдені на масовому кладовищі, ще одна дитина була похована у дворі свого дому.

Поліцейські дістали зі стихійних могил дівчаток, 2021, 2019 та 2008 років народження, та хлопчиків, народжених в 2011 та 2012 роках. Двоє найменших дівчат є сестричками. Після судово-медичної експертизи дітей перепоховають, – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, слідчі дії в Лимані тривають два тижні Наразі правоохоронці вилучають тіла з поодиноких поховань у дворах і на городах. Оперативні групи працюють безперервно, розшукують і опитують рідних, встановлюють історію всіх загиблих.

Загалом у Краматорському районі станом на ранок 18 жовтня ексгумовано 35 військовослужбовців ЗСУ та 131 цивільного мешканця. Серед останніх – 67 чоловіків, 56 жінок, 5 дітей. Стать ще 6 осіб не встановлено.

Раніше на USIonline.com

Війна. День 237: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.