У деокупованій Харківщині почали відновлювати зруйновані дороги, повертається пошта (фото) «фото»

У деокупованій Харківщині почали відновлювати зруйновані дороги, повертається пошта (фото)

Нормальне життя почало повертатися до міст і селищ Харківської області, буквально днями звільнених воїнами ЗСУ. Стан інфраструктури там жахливий після навали рашистів, але відновлення вже розпочалося.

Про те, який стан інфраструктури на Харківщині після відходу окупантів, показали та розповіли в МІУ та «Укрзалізниці».

Нині Збройними Силами України від російських загарбників звільненні Балаклея, Ізюм та інші населені пункти Харківщини. Завданням Міністерства інфраструктури є відновлення транспортного сполучення цих міст і сіл з обласним центром та іншими регіонами України. Про це розповів міністр інфраструктури України Олександр Кубраков, продемонструвавши наслідки перебування росіян у регіоні.

Ми це вже бачили на Київщині та Чернігівщині – тікаючи, ворог руйнує мости та шляхопроводи… Зараз тут працює велика інфраструктурна команда – керівництво міністерства, “Укравтодору”, “Укрзалізниці” та “Укрпошти”. Усі мають оцінити збитки та пріоритети для відновлення, – повідомив Кубраков.

За його словами, Служба автодоріг у Харківській області вже розчищає дороги від залишків техніки окупантів. За тиждень планується влаштувати дві тимчасові переправи на зруйнованих мостах, розчистити 30 км доріг. А Укрзалізниця” слідом за розмінуванням відновлює колії. Пріоритет – відновлення залізничного сполучення з Балаклеєю.

Керівник «Укрзалізниці» Олександр Камишін також показав, як виглядає залізнична інфраструктура після перебування в Харківській області росіян.

Тим часом “Укрпошта” і “Нова Пошта” вже відновлюють роботу мобільних відділень на деокупованих територіях.

Раніше на USIonline.com

Війна. День 202 (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.