У Біляївській ОТГ чоловік ображав 27-річну доньку «фото»

У Біляївській ОТГ чоловік ображав 27-річну доньку

Правоохоронці тричі притягували кривдника до адміністративної відповідальності та він сплачував штраф за своє свавілля. Тепер може дійти до ув»язнення.

Про це повідомляє Одеське районне управління поліції.

Потерпіла живе разом з батьком. Протягом останнього року він, будучи на підпитку, вів себе агресивно, влаштовував сварки вдома та ображав дівчину, навіть кілька разів замахувався. Вона зверталась до дільничного офіцера поліції. Правоохоронець тричі складав адміністративні матеріали відносно дебошира за вчинення домашнього насильства, вгамовував його і попереджав про кримінальну відповідальність. За рішенням суду кожного разу чоловік сплачував штраф за свої протиправні дії.

Зібравши докази систематичного насильства в сім’ї, ми розпочали досудове розслідування за статтею 126-1 Кримінального кодексу України. Нині воно завершене і справу скеровано до суду. Санкція цієї статті передбачає покарання громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до двох років, – зазначила старша слідча Одеського районного управління поліції № 2 Лілія Марченко.

Раніше на USIonline.com

В Одесі затримали “чаклунку”: вона ошукала молоду дівчину (фото, відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.