«Тихо начитаний»: генпродюсер фестивалю театрів провів перший стендап в Одесі (фото) «фото»

«Тихо начитаний»: генпродюсер фестивалю театрів провів перший стендап в Одесі (фото)

В одеській бібліотеці імені Грушевського відбувалась прем'єра стендапу від Михайла Журавля.

На стендапі побувала фотокореспондентка Української Служби Інформації Наталя Довбиш.

У неділю, 4 червня, у бібліотеці Грушевського відбулась прем’єра стендап комедії Михайла Журавля під назвою «Тихо начитаний».

Михайло Журавель також відомий як генеральний продюсер фестивалю театрів «Молоко» в Одесі, Миколаєві, Херсоні, експерт Українського культурного фонду, а також директор Одеського культурного центру.

За словами Михайла, він хоче жити в країні, де письменників будуть знати. Але він не вимагає цього ні від кого, тому популяризує українських авторів самостійно.

Це історії про військових письменників, які змінили перо на зброю. Я вважаю, що це справжні герої, про них треба говорити, — розповів УСІ Михайло Журавель.

Перша спроба «прогнати матеріал» відбулась ще у вересні, також в Одесі, загалом цей стендап вже «побував» у Стамбулі, Парижі, Лондоні, Софії, Варшаві.

Незабаром Михайло також планує побувати із цим матеріалом у Миколаєві, Херсоні, Кропивницькому і так далі.

Зазначимо, у стендапі «Тихо начитаний» згадуються такі літератори як Андрій Любка, Сергій Дзюба, Артемій Кірсанов, Василь Піддубний, Віталій Запека, Брати Капранови, Юрій Журавель. Більшість з яких нині в ЗСУ або волонтерять.

Раніше на  USIonline.com

Я бажаю одеситам відкрити свою чакру українства, – стендаперка Настя Зухвала (фото, аудіо)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.