Топ-7 втікачів призовного віку з Одеської області

Прикордонники опублікували топ-7 вигадливих спроб незаконно виїхати з Одеської області.

Про це повідомляє Ізмаїльський прикордонний загін.

Аби втекти до Молдови та Румунії, чоловіки від 18 до 60 років вдавались до різних хитрощів.

Сьоме місце посіло затримання шістьох «онучат», які на легковику начебто їхали до бабусі в Болградський район, а опинилися на українсько-молдовському кордоні. Цікавим є те, що вони не згадали як звати та за якою адресою проживає старенька.

На 6 місці – спроба масового незаконного переходу через державний кордон у Болградському районі. Затримали одразу 61-го чоловіка призовного віку. Всі порушники добровільно вирішили призиватися до лав захисників.

П’яте місце — затримання чоловіка, який зробив 14-річному сину псевдоінвалідність, нехтуючи морально-етичними нормами. Прикордонники виявили ряд ознак підробки медичного документу.

На 4 місці — чоловік, якого доставила в поромний пункт пропуску «Орлівка» карета швидкої допомоги аж з Болгарії.

Ще один чоловік сховався під заднім сидінням легковика. На «живу ковдру», якою він накрився, зреагував службовий собака у поромному пункті пропуску «Орлівка».

На другому — затримання у стилі гоголівської містики. Винахідливий чоловік власну дружину в «мертві душі» пошив. Але пильні прикордонники Ізмаїльського загону вирахували, що паночка після скорботної дати, зазначеної у нотаріально завіреній копії свідоцтва про смерть, ще 8 разів кордон перетинала. Таким чином, «вдівець» з двома неповнолітніми дітьми не зміг перетнути кордон.

На першому місці — плавець на річці Дунай. Він намагався перетнути кордон через Дунай до Румунії, хоча річка небезпечна своєї швидкоплинною течією, а на початку березня вода ще не прогрілась. Завдяки взаємодії з румунськими колегами чоловіка врятували.

Раніше на  USIonline.com

Ухилянтів затримали у соняшниковому полі в Одеській області (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.