Тергромаді на Одещині повернули 78 га землі на 12 млн грн «фото»

Тергромаді на Одещині повернули 78 га землі на 12 млн грн

Суд задовольнив позов Любашівської окружної прокуратури в інтересах держави.

Про це повідомляє пресслужба Одеської обласної прокуратури.

Суд задовольнив позов до ГУ Держгеокадастру в Одеській області і громадянки та скасував наказ, визнав недійсним договір оренди землі, скасував держреєстрацію права оренди, повернув сільськогосподарську земельну ділянку площею 78 га вартістю 12,6 млн грн Ананьївській територіальній громаді.

Прокурор в суді довів, що на підставі наказу ГУ Держгеокадастру в Одеській області про затвердження документації із землеустрою вказану ділянку надано громадянці в оренду для ведення фермерського господарства без належної перевірки.

Зокрема, представники Держгеокадастру не пересвідчилися в дійсності волевиявлення заявниці, наявності в неї бажання створити фермерське господарство та спроможності вести господарство такого виду – виробляти товарну сільськогосподарську продукцію, займатися її переробкою та реалізацією з метою отримання прибутку. Жінка фермерське господарство не створила та не має у власності відповідної сільгосптехніки для обробки землі.

Внаслідок такого формального підходу до вирішення заяви громадянки вона одержала в користування землю державної власності за спрощеною процедурою, поза передбаченим законом обов’язковим проведенням земельних торгів.

Раніше на USIonline.com

В Одесі землі дитячого санаторію повернули державі

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.