“Таврия В” створює комфортний простір для сучасних покупців «фото»

“Таврия В” створює комфортний простір для сучасних покупців

Компанія «ТАВРИЯ В» вже тридцять років дарує своїм покупцям радість здійснення покупок, можливість зробити вибір з широкого асортименту якісних товарів, отримати якісне обслуговування.

Всі ці роки поспіль «ТАВРИЯ» змінюється разом зі своїми покупцями. У компанії налаштована робота з тісної взаємодії з покупцями, фахівці ведуть системну роботу з відпрацювання їхніх очікувань та переваг.

Тому кожне нове відкриття супермаркету мережі «ТАВРИЯ В» – цілий комплекс інноваційних рішень: від організації та оформлення торгового простору до асортиментної політики та формату обслуговування.

Інтерес до здорового харчування, що останнім часом стабільно зростає у всьому світі, дуже змінив звички покупців.

Дотримуючись сучасних трендів, «ТАВРИЯ В» створює планувальні рішення нових магазинів з обов’язковими фокусними зонами – пекарнею та fresh-ареною, де розташовані фрукти, овочі, молочна продукція, сири, м’ясна гастрономія, свіжа риба та м’ясо. Значний простір відведено товарам для шанувальників ЗСЖ та екологічних трендів.

У межах клієнтоорієнтованої стратегії “ТАВРИЯ В” вирішила розширити сегмент продуктів здорового харчування новинкою. VERONIKA Gluten Free 100% – український бренд, який виробляє значний спектр безглютенової продукції – випічку з додаванням корисних складових та суперфудів: насіння льону, кунжуту та гарбуза, сушеної журавлини, волоських горіхів. Замість пшеничного та житнього борошна технологи використовують рисове, вівсяне борошно, а також борошно із зеленої гречки. Саме тому вироби VERONIKA Gluten Free 100% корисні, в першу чергу, людям, які мають алергію на глютен, а також шанувальникам ЗСЖ. Деякі види печива виробляються без використання цукру.

Безглютенове печиво та крекери вже сьогодні можна придбати у понад 60 торгових об’єктах «ТАВРИЯ В» в Одесі та делікатес-маркетах «КОСМОС», а також в інтернет-магазині tavriav.ua.

«ТАВРИЯ В» диверсифікує традиційні формати роздрібної торгівлі та поширює нові напрямки своєї діяльності. Окрім кава-пойнтів, що працюють у форматі coffee to go, покупці можуть скористатися fresh-апаратами з виготовлення свіжого, натурального апельсинового соку.

Мережа кафе у форматі street food Bagetta Espresso Bar – інноваційний напрямок «ТАВРИЯ В». Цей проєкт планується масштабувати на інші торгівельні об’єкти компанії. В асортименті Bagetta Espresso Bar понад 50 позицій: круасани, солодка випічка, сирники, фруктові пироги, картопля фрі, нагетси, салати зі свіжих овочів, гарячі та прохолодні напої. У відповідності до сезонних уподобань покупців буде здійснюватися ротація асортименту.

Найновіше технологічне обладнання дозволяє готувати будь-які страви без використання олії. Локація кафе дуже зручна – безпосередньо біля входу до торгівельного залу. Час очікування замовлення – приблизно 3–5 хвилин. У цей час покупець має можливість підзарядити телефон, заглянути в інтернет: всі торговельні точки оснащені безкоштовним Wi-Fi. Своїм відвідувачам Bagetta Espresso Bar пропонує посуд з бамбукового волокна як альтернативу пластику.

«ТАВРИЯ В» демонструє успішний приклад впровадження інновацій та формування трендів нової культури – безконтактних сервісів. Понад 150 терміналів самообслуговування (self-checkout), що розміщені у торгівельних об’єктах компанії, – справжній порятунок для покупців, які прагнуть в умовах пандемії мінімізувати сенсорні та емоційні контакти.

У терміналі можна не лише сплатити за покупку за допомогою платіжної картки, але й здійснити NFC-платежі систем Apple Pay, Android Pay та Samsung Pay. Покупець також може скористатися сервісом FacePay24: у магазинах компанії встановлені платіжні POS-термінали.

В умовах світового зростання онлайн-продажів «ТАВРИЯ В» надає особливе значення сегменту e-commerce, розвиваючи логістичну інфраструктуру та розширюючи асортимент. Розроблена із застосуванням сучасних технологій нова концепція сайту tavriav.ua дозволила підвищити безпеку, надійність, зручність користування на стаціонарних та мобільних пристроях.

Для клієнтів онлайн-супермаркету доступний асортимент з 70 тис. найменувань, є сторінка акцій, на якій є вибір товарів з більш ніж 5 тис. позицій, а також можливість пошуку кількома мовами, інтегрована програма лояльності, доступна можливість перегляду популярних товарів.
Своїм клієнтам інтернет-магазин tavriav.ua гарантує якість сервісу: дотримання чітких регламентів та високу швидкість доставки. З метою підвищення рівня обслуговування tavriav.ua уклала партнерський договір із сервісами доставки Zakaz.ua та Glovo. Така співпраця – вдалий приклад ефективної синергії.

На підставі аналізу переваг та потреб своїх покупців компанія «ТАВРИЯ В» розробляє для них персоналізовані ціннісні пропозиції та використовує як ефективну комунікацію. Додаткові знижки, бонуси, інші вигідні пропозиції – формат винагород для покупців «ТАВРИЯ» постійно розширюється за рахунок залучення до співпраці компаній-партнерів та комплексного впровадження нових технологій.

Діючи у контексті слідування ключовим світовим трендам зі створення магазинів для практичних покупців, компанія «ТАВРИЯ В» успішно реалізує пілотний проект створювання мережі магазинів «ПЮРЕ». Слоган мережі каже за себе сам: «Тиснемо ціни, як пюре. Все по-чесному». Концепція «ПЮРЕ» має на увазі роздрібну ціну нижче, ніж у товарів-аналогів, на 20–30%. Низькі ціни формуються за рахунок впровадження ефективної операційної моделі та зниження власних витрат. Логістичне забезпечення торгівельних об’єктів відбувається шляхом доставки товарів палетами. Після доставки весь товар одразу ж вивозиться до зали. Викладка здійснюється з використанням SRP-упаковки, яка спрощує зберігання товару та допомагає персоналу в умовах високого попиту швидко заповнити торгівельний простір. Збільшення викладки дозволяє знизити витрати на обробку товару.
З жовтня минулого року мережа «ПЮРЕ» поповнилася новими магазинами у Миколаєві, Білгороді-Дністровському, Нікополі, Подільську. Найближчими тижнями намічено відкриття в Одесі. Загалом заплановано відкриття до 500 торгівельних об’єктів у різних регіонах України: в районних та обласних центрах.

Ранее на USIonline.comТонкие пакеты запретят с марта, а цены на плотные повысят — Кабмин.

Читайте нас в Facebook, Telegram и Instagram, смотрите на Youtube.