Судно з українським екіпажем врятувало в океані моряків з російського тримарану «фото»

Судно з українським екіпажем врятувало в океані моряків з російського тримарану

У Тихому океані моряки з балкера Sounion (українсько-філіппінський екіпаж) надали допомогу екіпажу тримарану Russian Ocean Way, що зазнав лиха. Капітан балкера виявився зі знищеного рашистами Маріуполя, і йому довелося виїхати з рідного міста через бомбардування. Але розмовляти про війну – це «погана тема» для росіян.

Про це повідомляє російське видання «Сибір. Реалії».

Російський тримаран у липні 2021 року вийшов із Кронштадта у кругосвітнє плавання, і з того часу пройшов понад 13 тисяч морських миль, у тому числі вздовж берегів 13 держав. У середині березня, після виходу з чилійського порту, росіяни потрапили у шторм, після якого виявили серйозну поломку кермового механізму. Полагодити її самотужки екіпаж не зміг і подав сигнал лиха, на який відгукнувся балкер Sounion.

Екіпаж тримарану Russian Ocean Way опинився на борту балкера, Sounion узяв російське судно на буксир. І вже тоді росіяни довідалися, що їх урятували українці. Журналістам російський капітан розповів, що «відчув, що знаходиться там, де немає рас та національностей».

Проте на запитання, чи заходила розмова про війну, капітан тримарана відповів:
Кеп сказав, що з Маріуполя, від бомбардувань йому довелося виїхати до Києва. Більше ми нікого ні про що не питаємо. Погана це тема.

Є й цікава приписка від редакції росвидання:

Герої цієї публікації вважали за краще не посвячувати нас у подробиці спілкування з українським екіпажем та відмовилися відповідати на питання, пов’язані з війною в Україні.

Капітан Sounion та другий помічник

Додамо, що хоча росіяни називають балкер Sounion українським, згідно з даними ресурсу vesselfinder, він ходить під панамським прапором.

Раніше на  USIonline.com

В портах Одеської, Миколаївської та Херсонської областей заблоковано 51 торгове судно

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.