Судно російського олігарха вартістю майже 1 млрд грн арештували на Миколаївщині «фото»

Судно російського олігарха вартістю майже 1 млрд грн арештували на Миколаївщині

Йдеться про риболовецький траулер «Бухта Соколовская», який належить холдингу підсанкційного російського олігарха Олександра Верховського. Риболовецький промисел російського бізнесмена дозволяє йому регулярно перераховувати мільярдні суми до бюджету рф.

Про це повідомили у СБУ та Офісі генпрокурора.

За клопотанням Миколаївської обласної прокуратури судом накладено арешт та передано в АРМА великий морозильний риболовецький траулер «Бухта Соколовская». Він належить холдингу підсанкційного російського олігарха Олександра Верховського.

Судно ще не введено в експлуатацію, оскільки перебуває на стадії незавершеного будівництва на території одного із миколаївських суднобудівних заводів. Ще до повномасштабного вторгнення російський траулер добудовувався на суднобудівельному заводі у Миколаєві.

Відомо, що олігарх входить до найближчого оточення кремля і є одним з найбільших «донорів» війни проти України. Для обходу санкцій власник судна оформив його на одне з публічних акціонерних товариств з Приморського краю рф.

Завдяки науковцям Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова встановлено ступінь готовності, технічний стан та вартість недобудованого траулера, яка склала майже 1 млрд грн, – зазначили у Офісі генпрокурора.

Досудове розслідування здійснює СБУ в Миколаївській області. Науково-технічну експертизу скеровано до АРМА, яким розпочато процедуру пошуку управителя траулера.

Раніше на USIonline.com

На Миколаївщині арештували порт «Очаків»

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.