Суд заарештував відомий одеський готель: їм володіють росіяни (фото) «фото»

Суд заарештував відомий одеський готель: їм володіють росіяни (фото)

Крім того, під арешт потрапили готелі і торговельні центри в інших містах країни.

Про це повідомили у ДБР.

Ухвалою Печерського райсуду Києва арештовані із забороною відчуження одеський готель Premier Hotel Odessa, а також готелі Premier Palace Hotel, Premier Hotel Rus, Premier Hotel Lybid та Premier Hotel Slavutych (Київ), Premier Hotel Dnister (Львів), Premier Compass Hotel Oleksandriya (Олександрія), приміщення ТВК «Метроград» та ТРЦ «Метрополіс» (Київ).

Арешт накладено і на корпоративні права та акції визначених товариств. За даними ДБР та Офісу генпрокурора, всі ці обʼєкти належать іноземцям і фірмам-нерезидентам, безпосередньо повʼязаним з правлячими колами РФ. Слідство перевіряє причетність цих громадян рф до діяльності злочинної організації, яка вчинила низку злочинів на території України — зокрема, незаконно заволоділа частиною обленерго.

Відзначимо, що власником вказаних готелів є компанія VS Energy. Її бенефіціарами називають росіян, а саме: Олександра Бабакова, депутата Держдуми РФ, колишнього лідера російської націоналістичної партії «Родина»; Євгена Гінера, президента московського футбольного клубу ЦСКА і партнера російської держкорпорації «Ростех»; Михайла Воєводіна, «злодія у законі» за прізвиськом Міша Лужнецький. Крім готелів та торговельних центрів, VS Energy володіла 8 українськими обленерго.