Суд виправдав одеських поліцейських, які тікали від колег на машині й збили одного з них «фото»

Суд виправдав одеських поліцейських, які тікали від колег на машині й збили одного з них

Правоохоронці не знали, що перед ними колеги й думали, що рятують своє життя.

Про це кореспондент Української Служби Інформації довідався з вироку Суворовського райсуду.

Двох оперуповноважених сектору кримінальної міліції у справах дітей Суворовського райвідділу затримали у 2015 році. Їх підозрювали в одержанні 2 тис. доларів від громадянина Грузії, який перебував у розшуку. Під час затримання, підозрювані намагалися втекти на машині, поїхали через клумбу, збили працівника внутрішньої безпеки поліції, а гроші викинули з вікна автівки. Крім того, в автомобілі нібито знайшли згорток з марихуаною.

Під час суду колишні поліцейські заявили, що хабара не вимагали і не отримували. За їх словами, іноземець був інформатором, який передавав їм дані про крадіїв, які нібито орудували у районі Лузанівки. Під час чергової зустрічі з ним поліцейських буцімто почали переслідувати невідомі в цивільному одязі. Лише після затримання вони дізналися, що це були їхні колеги. Також обвинувачені заявили, що вилучені в автомобілі речі їм не належать.

Суд встановив, що зібрані проти колишніх правоохоронців докази є недопустимими. Зокрема, документи не були відкриті стороні захисту, обшуки проводилися без ухвали слідчого судді, а потерпілий дійсно був у цивільному одязі, без розпізнавальних знаків і вибіг з пістолетом в руках. До того ж, факт відшукання пакунків з канабісом не фіксувався на камеру, а фіксувалось тільки вилучення.

Відповідно, підсудні були виправдані.

Раніше на  USIonline.com

Суд виправдав скандального прикордонника Мула у справі за неправдиве декларування

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.