Стало відомо день, коли в Одесі не будуть вимикати світло «фото»

Стало відомо день, коли в Одесі не будуть вимикати світло

По кожній області Україні в один із днів протягом двох тижнів починаючи з 8 лютого не буде обмежень - якщо не буде нової ракетної атаки. Це необхідно для того, щоб були проведені вимірювання фактичного споживання в кожній області. В Одесі намічена дата – 20 лютого.

Про це повідомили у НЕК «Укренерго».

Почергово у кожній області на один день повністю будуть зняті обмеження споживання. Оскільки в енергосистемі є дефіцит потужності, спричинений російськими атаками, одночасно в областях, де не проводяться виміри в конкретний день, ліміти споживання можуть бути дещо знижені. Але енергетики будуть робити все можливе, щоб споживачі не відчули додаткового дискомфорту через проведення вимірів.

Завдяки цьому заходу енергетики зможуть побачити, як поводяться споживачі, маючи постійний доступ до електроенергії. Таке дослідження, яке називається режимним виміром, дозволяє визначити, скільки саме зараз споживає кожна область за умови нормальної роботи енергосистеми.

Отримані результати, які враховуватимуть зміни у кількості населення та у розміщенні підприємств, дозволять енергетикам скоригувати обсяги лімітів для кожної області і забезпечити більш рівномірний розподіл наявної в системі потужності по регіонах.

Для Одеської та Львівської областей цей день – 20 лютого.

Разом із тим зазначаємо, що у випадку повторення росією масованих ракетних обстрілів по енергетичній інфраструктурі та, як наслідок, виникнення значного дефіциту доступної потужності в енергосистемі України, проведення режимних вимірів мають бути перенесені до стабілізації ситуації, – зазначити в «Укренерго».

Раніше на USIonline.com

На вихідних Одеса може повернутися до графіків планових відключень електрики

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.