В Одесі почали судити загиблого Стремоусова: як це було (фото) «фото»

В Одесі почали судити загиблого Стремоусова: як це було (фото)

Колаборанта Стремоусова посмертно судять в Одесі. Обвинуваченого чекали 10 хвилин, а на його місце проживання вислали лист. Суд не з'їхав з глузду, таких заходів вимагає процедура.

За початком розгляду справи спостерігав кореспондент Української Служби Інформації.

Як не дивно, Кирило Стремоусов не з’явився до Малиновського районного суду Одеси. Суддя Сергій Черевко переніс засідання перенесли через відсутність самого обвинувачуваного, його адвоката та одного з членів колегії суддів (останній перебуває на лікарняному). Незважаючи на обставини суд має діяти за процедурою: справу зможуть розглядати без присутності Стремоусова тільки після того, як він тричі не явиться на засідання.

Нагадаємо, громадський та політичний діяч Кирило Стремоусов став обличчям російської окупаційної влади в Херсоні. Він був одним з тих, хто посприяв захопленню Херсонської області росією. 9 листопаду саме напередодні деокупації міста, з’явилася інформація про його раптову загибель у ДТП.

Наступне засідання пройде 23 березня.

Також той самий суд розпочав розгляд справи іншого херсонського колаборанта – цього разу, досі живого – Володимира Сальда. Засідання також було перенесене через відсутність підсудного.

Раніше на  USIonline.com

Одного з найвідоміших українських колаборантів судитимуть в Одесі

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.