Спортсмени з Білгород-Дністровського виступили на легкоатлетичному Чемпіонаті України (фото) «фото»

Бронзова медаль та два особисті рекорди. З таким результатом повернулися одеські легкоатлети з Івано-Франківська, де проходили всеукраїнські змагання серед юнаків.

Про це повідомляє Білгород-Дністровська міська рада.

Вихованці Білгород-Дністровської дитячо-юнацької спортивної школи виступали у віковій групі 15-17 років.

Олександр Лишенко виборов бронзу, подолавши дистанцію 100 м з результатом 11,7 сек. Також хлопець посів 4 місце у стрибках на 5 м.

Альона Рязанцева побила власний рекорд і стрибнула у довжину 5,18 м, що дозволило їй посісти 4 місце. У потрійному стрибку Альона була п’ята.

Дар’я Мунтян також показала особистий рекорд у потрійному стрибку (10 м 18 см) і потрапила до 10-ки кращих.

Підготували спортсменів тренери ДЮСШ Віктор Сисоєв та Людмила Щербина.