Спортсмен з Одещини Юрій Захарєєв став чемпіоном міжнародного турніру з боксу у Литві (фото) «фото»

Мешканець села Андреєвка Юрій Захарєєв виборов перемогу на міжнародному турнірі класу «А» імені Шоцікаса у литовському Каунасі.

Про це повідомляє Федерація боксу Одеської області.

У ваговій категорії до 71 кілограма за рішенням суддів перемогу здобув мешканець Одещини Юрій Захарєєв. У фіналі спортсмен боксував проти польського боксера Сезара Знамієча.

В турнірі Захарєєв також вийшов на ринг проти земляка Максима Молодана та здобув перемогу.

Повідомляється, що саме цей бій визначив спортсмена який виступить на Європейських іграх-2023. Тож Захарєєв боротиметься за олімпійську ліцензію.

За підсумком турніру в Каунасі збірна України завоювала 13 нагород: 6 золотих, 2 срібні та 5 бронзових. Зазначимо, що Україну на цьому турнірі представляли 16 спортсменів.

Нагадаємо, у листопаді 2021 року, 19-річний Захарєєв завоював золоту медаль Чемпіонату світу з боксу у ваговій категорії до 71 кг.