Спорт з димком: одесити успішно виступили на чемпіонаті світу по курінню трубки (фото) «фото»

Спорт з димком: одесити успішно виступили на чемпіонаті світу по курінню трубки (фото)

Так, такі незвичайні змагання існують і кожного року в них беруть участь українці. У 2022 одеські любителі куріння трубки об'єдналися з колегами з Дніпра. Разом вони зайняли 4 місце на всесвітньому чемпіонаті - це дуже гарний результат.

Про це розповіла одеситка Таїсія Найденко.

Через війну взяти участь від України у всесвітніх змаганнях по повільному курінню трубки змогли тільки четверо. Це двоє чоловіків віком 60+ та дві жінки. У тому числі і одеська поетеса та журналістка Таїсія Найденко.

У 2020 вона стала чемпіонкою України по цьому незвичайному «виду спорту». Участь у змаганнях вона приймає 4 роки. У цьому року ювілейний чемпіонат пройшов в Стамбулі. Українська збірна зайняла там 4 місце, Таїсія в індивідуальних змаганнях – 6. Всього брали участь 160 курців із різних країн світу. Перше місто зайняв італієць, а на другому і третьому – австрійці.

Треба розуміти, що 4 місце – це вже круто. А в цьому році від України поїхали не найкращі гравці, а тільки ті, хто зміг виїхати з України на законних умовах, не відриваючись від оборони країни. Тож це неймовірно, – розповіла Тая.

Таїсія Найденко

Раніше на USIonline.com

Одесит взяв бронзу на чемпіонаті світу по дзюдо серед кадетів (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.