Спецзагін поліцейських, який виконував службові завдання на деокупованій Херсонщині, повернувся до Одеси (фото) «фото»

Спецзагін поліцейських, який виконував службові завдання на деокупованій Херсонщині, повернувся до Одеси (фото)

Кілька місяців поспіль на звільнених від російських військ територіях Херсонщини одеські поліцейські забезпечували правопорядок, допомагали по службі тамтешнім колегам та цивільному населенню.

Про це повідомили в поліції Одеської області.

Вдома правоохоронців зустріли колеги, рідні та друзі.

На звільнених територіях півдня зведений загін одеських поліцейських допомагав по службі колегам з Херсонщини, слідкував за порядком, допомагав місцевому населенню, а також здійснював заходи із забезпечення національної безпеки та стримування збройної агресії рф.

Я радий бачити всіх вас у повному складі і хочу подякувати за ту посильну допомогу, яку ви постійно надаєте нашим херсонським колегам. Усі ви йдете зараз у коротку відпустку. Гарно відпочиньте і повертайтеся у стрій з новими силами, – звернувся до правоохоронців заступник начальника ГУНП в Одеській області полковник поліції Денис Захарченко та вручив їм відомчі відзнаки.