Скандал: фільм одеської студії «засвітився» на Московському кінофестивалі

У програму Московського міжнародного кінофестивалю потрапив фільм «Покірлива» режисерки Наталі Князєвої, знятий в Одесі.

Це екранізація однойменної повісті російського письменника Федора Достоєвського, де знялися, до речі, жінка та син заступника Одеського міського голови Павла Вугельмана – Вікторія та Давид.

Скрін: moscowfilmfestival.ru

Стрічку включили до позаконкурсної програми в номінації “Російський слід” під час війни РФ проти України.

Мотиви російської класичної літератури відображені та переосмислені в українській картині “Кроткая” – авангардній екранізації одного з останніх творів Ф.М. Достоєвського, чиє 200-річчя від дня народження широко відзначалося минулого року як у Росії, так і за кордоном, – йдеться на сайті фестивалю.

Зазначимо, що фільм-спектакль створив Одеський молодіжний театр-студія сінема-центр TOUR DE FORCE під керівництвом Наталі Князєвої. Зйомки розпочались у 2010 році. Режисеркою фільму стала одеситка Наталя Князєва, сценаристкою – Наталя Волконська, оператором – Сергій Колбінев, композитором  – Стас Михайленко, продюсеркою – Наталія Колбінева.

Тепер фестиваль ще сильніший за «Міжнародний» – навіть Україна представлена. Єдиним цим фільмом. Зараз творці будуть писати, що вони це ще до війни подавали. Але чорт візьми, війна з Московською ордою йде з 2014 року, – зазначив одеський історик Олександр Бабіч та нагадав, що президентом події є пропутінський російський режисер Нікіта Міхалков.

 

Раніше на  USIonline.com

Фильм Одесской киностудии признали в Татрах лучшей драмой

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.