Школи Одеси та області працюватимуть змішано: як саме «фото»

Школи Одеси та області працюватимуть змішано: як саме

Форма роботи закладів освіти в Одеській області буде як очною, так і дистанційною.

Про це повідомляє департамент освіти Одеської ОВА.

Заклади освіти в Одеській області будуть працювати змішано. Голова департаменту освіти Олександр Лончак пояснив, що реалізація такого поєднання стане можливою через практичні та лабораторні заняття, які можуть проводитися в очному режимі та лекційні – дистанційно.

Перед початком навчального року з батьками мають провести ініормаційну роботу: показати укриття, де під час повітряної тривоги будуть перебувати діти, розробити та донести до відома дітей, батьків, вчителів правила перебування в укритті, правила передачі дитини батькам після завершення тривоги та інші безпекові питання.

Всіх батьків закликають особисто побувати в тих школах, які відвідують їх діти та ознайомитися з умовами в укриттях.

В укриттях має бути тепло, світло, має бути вентиляція, вода й усе для комфортного перебування під час тривалої повітряної тривоги, — зазначив Олександр Лончак.

Так, у закладах освіти з якісним укриттям та захисними спорудами необхідної потужності будуть працювати групи та класи з очною формою здобуття освіти, а також групи з індивідуальною формою роз’яснення матеріалу. Сформують і класи з використанням технологій дистанційного навчання, з використанням електронних підручників, матеріалів освітньої платформи «Всеукраїнська школа онлайн».

Раніше на USIonline.com

Школи Одеси готуються до навчання: як це відбувається (відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.