Щороку понад 1000 дітей в Україні потребують переливання крові «фото»

Щороку понад 1000 дітей в Україні потребують переливання крові

На рік в Україні у понад 1000 дітей діагностують онкологічні захворювання, а один курс лікування передбачає 10-50 процедур переливання крові.

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації з посиланням на портал ДонорUA.

Рак у дітей виліковний у 90% випадків, за умови вчасної діагностики та якісно наданої допомоги, і в першу чергу за наявності донорської крові та її компонентів,  — розповідає Людмила Лінник, координаторка платформи ДонорUA, — Лікування онкозахворювань у дітей неможливе без переливання крові і тромбоцитарної маси. Найкращі лікарі та досягнення медицини були б безсилими, якби не донори. Кров — це ліки, які є лише всередині нас, їх не виробляє жодна фармацевтична компанія.

Більше 960 дітей в Україні отримали поранення внаслідок збройної агресії рф — врятувати багатьох із них вдалося саме завдяки вчасному переливанню крові. Також щодня крові потребують деякі малюки у пологових будинках та їхні мами, дітки, які постраждали в автомобільних аваріях або яким роблять операції.

За попередньою інформацією, від чергової атаки росіян у ніч на 1 червня загинуло двоє дітей — у ніч перед Днем захисту дітей. Ми ж у цей день хочемо наголосити, що ваша кров може допомогти дітям, незалежно від того, скільки років вам самим.

Станьте донором — підтримайте маленьких українців і велику Україну. Кожна донація здатна врятувати життя трьох дітлахів. Реєструйтеся на ДонорUA, плануйте донації в особистому кабінеті та допомагайте дітям разом із нами, – закликають на порталі.

Додамо, що в нашому місті стати донором простіше, якщо приєднатися до спільноти Донор Одеса у телеграм.

Раніше на USIonline.com

Ворог вночі атакував Київ, – загинуло троє людей, з них одна дитина

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.