Що знає нейромережа ChatGPT про одеські дворики, цікавинки містян та ситуацію у місті «фото»

Що знає нейромережа ChatGPT про одеські дворики, цікавинки містян та ситуацію у місті

Компанія OpenAI, серед засновників якої був Ілон Маск, розблокувала доступ до нейромережі зі штучним інтелектом ChatGPT в Україні. Бот дає напрочуд схожі на людські відповіді на запити користувачів.

Про це у своєму телеграм-каналі написав міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

За його словами, команда Мінцифри довго працювала над цим рішенням. Програма не працюватиме лише на тимчасово окупованих росією територіях. Щоби вороги не використовували його для антиукраїнської пропаганди.

Адже ChatGPT добре володіє українською, на відміну від росіян, — додав міністр.

Знов доступна в Україні нейромережа менш ніж за хвилину може відповісти на різні питання, вигадувати розповіді, скласти будь-який договір чи офіційне звернення, звіт. Бот перевершує інших по глибині, оскільки, не просто копіює відповідь з Вікіпедії, може видавати розгорнуті відповіді майже на будь-яке питання, навіть спеціальне.

Як зареєструватися

Треба перейти за посиланням чат-бота. Програма пропонує синхронізуватися з Гуглом чи за номером телефону та просить авторизуватися. На особистий номер приходить смс-повідомлення із кодом доступу. Після цього бот відкритий для запитань.

Українська Служба Інформації  також не втрималася та відвідала нейромережу, запитала у штучного інтелекту про те, де краще подорожувати Одесою. Він порадив пройтися Приморським бульваром та відвідати Оперний театр.

Як виявилось, нейромережа майже експерт з подорожі Одесою та дуже обізнана історією одеських двориків. Бот запропонував зайти у «Дворик під веселкою» на Дерибасівській, у Трипільский дворик на Троїцькій із оригінальною архітектурою та у засіки на Ланжеронівській, поряд зі старовинним залізничим вокзалом – там окрім пам’ятки архітектури можна насолодитися мальовничим природним краєвидом.

А ось про повномасштабний наступ росії в Україні та його наслідки для українських міст нейромережа знає небагато. Наприклад, бот ще не в курсі про реальну ситуацію в Одесі зі світлом та стверджує, що одесити об’єднали свої сили у допомозі «з відновлення післявоєнної інфраструктури в населених пунктах на сході України». Проте, в останньому твердженні ChatGPT має рацію – жителів півдня нічим не зломити, та як стверджує бот: «незважаючи на війну, багато одеситів продовжують жити звичайним життям, займатися своїми справами та розвиватися в різних галузях».

УСІ також запитала штучний інтелект про його ставлення до українців. Відповідь бота дуже вразила.

Лист до українців

Нагадаємо, сервіси OpenAI були закриті для користувачів деяких країн ще в листопаді 2021 року. Тоді обмеження доступу до своєї продукції для українців компанія пояснила тим, що не хоче порушувати світові санкції через анексію ОРДЛО та Криму у 2014 році.

Раніше на  USIonline.com

Війна. День 361: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.