Що буде замість пам’ятника Катерині: одеситам пропонують фонтан (фото) «фото»

Що буде замість пам’ятника Катерині: одеситам пропонують фонтан (фото)

На площі, з якої мають прибрати пам'ятник Катерині, пропонують зробити фонтан та збільшити пішохідну частину.

Такий варіант пропонує депутат Одеської міської ради Петро Обухов.

Для зміни площі депутат пропонує провести архітектурний конкурс.

Наразі за його проханням студія SIVAK + PARTNERS розробила ескізну пропозицію оновлення цього громадського простору. Транспортний концепт розробив Аркадій Шупляков, ескізну пропозицію – Кирило Вербич.

Замість пам’ятника пропонується зробити фонтан. Головна ідея – збільшення пішохідної частини площі й додавання нових місць для сидіння. Також додаються нові дерева обабіч площі, але так, щоб не перекривати вид на фонтан, на Дюка, та з Дюка на фонтан. Сама площа може використовуватись для концертів та ярмарок. Залишається проїзд у Воронцовський провулок та місця для паркування вздовж будівель. Для заїздів у двори та для екстрених служб пропонуються автоматичні підземні боларди.

Великі фонтани, 57 нових дерев в ґрунті, та 10 у кадках допоможуть під час літньої спеки та зроблять площу більш природною. На наш погляд це додасть життя площі, збільшить її відвідуваність, місцевий бізнес буде краще працювати й сплатить більше податків.

Сподіваюсь буде проведений конкурс і інші архітектори запропонують свої ідеї. Ми готові надати файли для моделі площі іншим архітекторам, – додав Петро Обухов.

Раніше на  USIonline.com

Катерина все: міськрада ухвалила рішення про демонтаж пам’ятника

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.