Ще двом вулицям на Одещині планують присвоїти ім’я загиблого командира 28-ї бригади «фото»

Ще двом вулицям на Одещині планують присвоїти ім’я загиблого командира 28-ї бригади

Громада на Одещині обговорює питання щодо перейменування ще двох вулиць у селищах ОТГ на честь загиблого комнадира 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу Віталія Гуляєва.

Про це повідомила Южненська міська рада.

Так, у селищі Нові Біляри пропонують перейменувати вулицю Жовтнева на вул. полковника Віталія Гуляєва, який загинув, захищаючи Україну на півдні нашої країни.

Пропозиція щодо перейменування вулиці Жовтнева в селищі Нові Біляри на вулицю Гуляєва винесена за поданням Южненського міського голови Володимира Новацького, – йдеться у повідомленні.

Натомість у селі Сичавка самі місцеві жителі запропонували перейменувати вулицю Цвєтаєва на вулицю Гуляєва.

Громадські обговорювання щодо перейменування вулиць у селищах тривають. В зв’язку із воєнним станом, обговорення проводиться в дистанційному форматі: всі охочі надають свої пропозиції у формі електронної консультації та в письмово.

Жителі Южненської територіальної громади, можуть висловитися через портал «Електронні консультації та обговорення», а також через виконавчий комітет міської ради або через старосту округу.

Раніше УСІ повідомляла, що рішенням Куяльницької сільської ради вулицю Міську перейменували на честь Віталія Гуляєва у селі Куяльник Подільського району .

Нагадаємо, Віталій Гуляєв загинув 23 липня 2022 року у Миколаївській області, захищаючи Україну.

Раніше на  USIonline.com

На Одещині планують назвати вулицю в честь загиблого командира 28-й бригади

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.