СБУ затримала у Чорнобаївці ворожого поплічника, який розквартировував окупантів «фото»

СБУ затримала у Чорнобаївці ворожого поплічника, який розквартировував окупантів

Мешканець Херсонської області після захоплення селища добровільно пішов на співпрацю з ворогом.

Як повідомили в СБУ, чоловік запропонував свою «допомогу» колишньому очільнику місцевої окупаційної адміністрації Юрію Турульову, який наразі переховується у захоплених районах півдня України.

Саме за «протекцією» гауляйтера його призначили керівником так званого «коммунального предприятия сельской территориальной общины». На цій «посаді» він займався розквартируванням особового складу окупаційних угруповань рф у приміщеннях місцевих підприємств. Також за його вказівкою підготували територію комунальних об’єктів для базування військової техніки та озброєння загарбників.

На території власного підприємства він зберігав «гумдопомогу» з рф, яку ворог намагався використати для забезпечення «явки» на псевдореферендумі.

Після звільнення селища зловмисник планував втекти до країни-агресора. Втім співробітники СБУ встановили його місцезнаходження і затримали.

Наразі слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч. 1 ст. 111-2 (пособництво державі-агресору) Кримінального кодексу України. Суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Раніше на  USIonline.com

Закликала ґвалтувати: СБУ оголосила у міжнародний розшук росіянку

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.