СБУ запобігла диверсії на Одеській залізниці (фото, відео)

У зловмисника вилучили понад 3 кг тротилу, протитанкову міну та підривачі.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

СБУ затримала диверсанта російської воєнної розвідки, який готував вибухи на Одеській залізниці.

Встановлено, що він збирав розвіддані про перевезення військової техніки, озброєння, боєприпасів і паливно-мастильних матеріалів на окремих ділянках Одеської залізниці.

Отриману інформацію планував передати воєнній розвідці рф для підготовки вибухів на основних логістичних шляхах Сил оборони на південному напрямку.

Для виконання ворожого завдання зловмисник встановив поблизу залізничної колії у передмісті Одеси дві дистанційні фотопастки. Ці спеціальні пристрої дозволяли йому відстежувати переміщення рухомого складу в режимі реального часу і отримувати відповідні фото через мобільний додаток.

Для конспірації російський агент постійно змінював зовнішність та канали зв’язку зі своїм російським «куратором». Також він використовував документи, оформлені на підставних осіб, зокрема паспорт громадянина України.

Втім, йому це не допомогло. Співробітники СБУ своєчасно встановили місце перебування зловмисника, задокументували злочинні дії і затримали його під час налаштування пристрою дистанційного спостереження за маршрутом залізничного транспорту.

Раніше на USIonline.com

У Миколаєві рашисти зруйнували школу та житловий будинок, загинула жінка (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.