Ринок «7 км» почав відключати електроенергію «фото»

Ринок «7 км» почав відключати електроенергію

Освітлення прилеглих територій зведено до мінімуму.

Про це повідомили в пресслужбі ринку.

Підприємство здійснює щоденні відключення електроенергії згідно графіку, освітлення прилеглих територій зведено до мінімуму, окрім систем та торговельних комплексів, з урахуванням потреб по забезпеченню охорони та безпеки.

Працівники структурних підрозділів ринку знизили споживання електроенергії у найбільш напружені часи, енергоємні прилади вмикаються по черзі, – запевнили на ринку.

Зазначимо, що хоча в соціальних мережах багато відео та світлин, на яких показано, як сяють одеські вітрини, регіон загалом зменшив споживання електрики в пікові години.

Національна компанія «Укренерго» опублікувала відповідну мапу. Як не дивно, в деяких областях, навпаки, збільшили навантаження на систему.

Нагадаємо, російські військові завдали вранці два ракетних удари по об’єкту енергетичної інфраструктури області. У декількох населених пунктах Одеського району немає світла. На місці працюють комунальники.

Укренерго повідомляє, що наразі вимушено застосовані обмеження енергопостачання в Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях. Компанія просить ощадливо споживати електроенергію впродовж всього дня і особливо в пікові години споживання – з 6:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.

Раніше на  USIonline.com

Чи будуть вимикати світло в Одеській області: що розповіли енергетики

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.