Румунія заперечує падіння російських шахедів на своїй території «фото»

Румунія заперечує падіння російських шахедів на своїй території

У Міністерстві оборони Румунії заперечили інформацію про падіння російських дронів на території Румунії під час нічної атаки 4 вересня.

Таку заяву опублікувало Міністерство національної оборони Румунії.

Міністерство Оборони Румунії заявило, що категорично заперечує інформацію, яка з’явилася у публічному просторі, про так звану ситуацію, за якої російські безпілотники впали на національну територію Румунії.

За данним відомства, російські дрони не несли загрозу Румунії.

Відповідальні структури Міністерства національної оборони у реальному часі моніторили ситуацію у зв’язку з атакою російських безпілотників проти інфраструктури біля українських портів на Дунаї і минулої ночі, і в суботу та неділю. У жодному з епізодів використані рф ударні засоби не становили прямої воєнної загрози для національної території чи територіальних вод Румунії, – йдеться у заяві.

Одночасно міністерство наголосило, що вважає ці атаки рф невиправданими і такими, що суперечать міжнародному гуманітарному праву.

Також Румунія наголосила, що застосовує заходів ідвищеної пильності на суходолі, у морі та у повітрі і «робить свій внесок у посилення оборони й стримування на східному фланзі згідно з національними планами та планами у рамках НАТО».

Раніше у МЗС України повідомили, що під час атаки на українські порти на Дунаї у ніч на 4 вересня російські «шахеди» впали на території Румунії та додали фото вибуху з іншого боку Дунаю.

У лютому Румунія вже фіксувала проліт російських ракет поблизу своїх кордонів. Українська сторона тоді повідомила, що дві російські крилаті ракети «Калібр» перетнули кордон України з Молдовою та пролетіли у повітряному просторі Румунії.

Раніше на  USIonline.com

Під час атаки на Одещину російські шахеди впали на території Румунії

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.