Росія оголосила про початок нової гонки ядерних озброєнь «фото»

Росія оголосила про початок нової гонки ядерних озброєнь

Саме це означає призупинення участі у договорі про стратегічні наступальні озброєння.

Про призупинення участі у договорі сьогодні заявив російський діктатор путін під час звернення до федеральних зборів рф.

Путін заявив, що Росія призупиняє участь у договорі про стратегічні наступальні озброєння, тобто про обмеження ядерних озброєнь РФ та США.

Змушений заявити сьогодні про те, що Росія призупиняє свою участь у договорі про стратегічні наступальні озброєння. Повторю: не виходить із договору, ні, а саме призупиняє свою участь. Але перш ніж повернутися до обговорення цього питання, ми маємо для себе зрозуміти, на що все-таки претендують такі країни Північноатлантичного альянсу, як Франція і Велика Британія, і як ми будемо враховувати їхні стратегічні арсенали. Тобто сукупний потенційний удар Альянсу. Вони зараз своєю заявою зробили по суті заявку на участь у цьому процесі. Ну, слав Богу. Давайте, ми не проти. Не потрібно тільки намагатися знову всім брехати, робити з себе поборника миру і розрядки, – заявив диктатор.

Зазначимо, що Договір про стратегічні наступальні озброєння (СНО, був підписаний 31 липня 1991 р. в Москві в ході зустрічі на вищому рівні президентів СРСР і США Михайла Горбачова і Джорджа Буша) – це угода про обмеження ядерних озброєнь між США і російською федерацією. Договором було передбачено скорочення для кожної зі сторін розгорнутих ядерних боєзарядів до 1550 одиниць, міжконтинентальних балістичних ракет (МБР), балістичних ракет підводних човнів (БРПЛ) та важких бомбардувальників (ТБ) – до 700 одиниць.

Таким чином, російський діктатор знову оголосив гонку ядерних озброєнь. Попередня, нагадаємо, розвалила Радянській союз.

Раніше на USIonline.com

В рф розпочинають масштабні навчання стратегічних ядерних сил, – ГУР

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.