Роботодавці Одещини за 11 місяців 2022 року сплатили єдиного внеску майже на 43% більше «фото»

Роботодавці Одещини за 11 місяців 2022 року сплатили єдиного внеску майже на 43% більше

Станом на 1 грудня 2022 року на Одещині сплачують єдиний внесок 236 381 фізична особа – підприємець, 2 170 фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність та 98 368 суб'єктів господарювання - юридичних осіб.

Про це інформує Головне управління ДПС в Одеській області.

Протягом січня-листопада поточного року роботодавци регіону сплатили 18,1 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це на 5,4 млрд грн або на 42,6 відсотків більше, ніж за січень – листопад 2021 року.

Зокрема, у листопаді 2022 року платниками регіону сплачено 2 млрд грн єдиного внеску. Порівняно з аналогічним періодом минулого року сплата зросла на 68,4%, або на 0,8 млрд гривень, – наголошують податківці.

Єдиний внесок – це консолідований страховий внесок, збір якого здійснюється до системи загальнообов’язкового державного соціального страхування в обов’язковому порядку та на регулярній основі з метою забезпечення захисту у випадках, передбачених законодавством, прав застрахованих осіб та членів їхніх сімей на отримання страхових виплат (послуг) за діючими видами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Цей внесок є джерелом наповнення фондів соціального страхування, з яких здійснюються виплати пенсій, забезпечуються соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань.

Головне управління ДПС в Одеській області вдячне представникам бізнесу за відповідальну позицію в питаннях сплати єдиного внеску, що вкрай важливо для забезпечення економічної та фінансової безпеки країни, – також зазначають у Головному управлінні ДПС в Одеській області.

Раніше на USIonline.com

«Україна була і буде з яйцями», – в Одеській ОВА розповіли, що буде з цінами на продукцію  

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.