Режисерка з Одеси Віталія Бабущак здобула Impact Award на міжнародному фестивалі у США «фото»

Режисерка з Одеси Віталія Бабущак здобула Impact Award на міжнародному фестивалі у США

Документальний фільм Don't Talk Politics української режисерки Віталії Бабущак отримав Impact Award на Whistleblower Summit & Film Festival 2025.

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації  дізнався від переможниці.

Картина досліджує глобальну кризу демократії та показує, як пропаганда й політичні маніпуляції посилюють ерозію демократичних цінностей у світі. Важливим контекстом виступає російське вторгнення в Україну, яке стає відправною точкою для аналізу ширших загроз.

У фільмі представлені інтерв’ю з провідними інтелектуалами та експертами, зокрема історикинею Марсі Шор, драматургом Андрієм Курейчиком та філософом Джейсоном Стенлі. Вони говорять про крихкість демократії, роль правди у публічному дискурсі та небезпеку, яку становлять сучасні авторитарні тенденції.

Коли я починала роботу над фільмом, прагнула не лише розповісти історію, а й спонукати до роздумів і діалогу про вразливість демократії. Ця нагорода підтверджує, що мистецтво може бути інструментом правди та змін, — зазначила Віталія Бабущак.

Don’t Talk Politics (2025) — вже не перша відзнака у творчій кар’єрі режисерки, яка поєднує роботу в кіно з літературою.

Фестиваль Whistleblower Summit & Film Festival 2025 об’єднує митців, активістів та правдошукачів, які досліджують теми демократії, свободи слова та ціни чесності.

Раніше на  USIonline.com

Фільм «2000 метрів до Андріївки» представить Україну на премії «Оскар»

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.